שבבי עץ למעשנת בשר

שבבי עץ למעשנת בשר - Traeger Grillsמעשנת בשר, גריל, מנגל, טאבון, שבבי עץ לעישון וכלים

מומחי הברביקיו בעולם מסכימים שעישון בשר באש עצים הוא העישון האיכותי ביותר. אך הבעיה היא שההתעסקות סביב מעשנת בשר כזו היא מורכבת מאוד. החל ממציאת העצים המתאימים, ההשרייה שלהם במים, הבערה, וכלה בהשגחה שהטמפרטורה לא גבוה מידי, ולא נמוכה מידי לאורך זמן (תזכרו- מדובר בבישול ארוך ואיטי, לפעמים 18 שעות ויותר) .
מעשנות הבשר של טרייגר גריל מאפשרות את הבערה של אש העצים ללא המורכבות של מעשנת בשר קלאסית. הטרייגר גריל בנוי כך שממלאים את תא השבבים בהרבה שבבי עץ, והפיקוד הדיגיטלי שולח את השבבים לתא הבערה בקצב המתאים לפי מידת החום הרצויה. בצורה כזו אפשר להשיג אש עצים, שהיא האש האיכותית ביותר, שנותנת את העשן הכחול הדליל שנותן את הטעם העשיר ביותר לבשר.
לא כל השבבים אותו הדבר. אי אפשר סתם להחליף בין שבבים של חברה אחת לאחרת.
טעם טוב לא קורה בטעות. זאת תוצאה של חיבור חומרי גלם איכותיים עם מעשנות איכותיות. אצלנו ב – traeger grills מעשנת בשר, גריל בשר וטאבון, לא רק עץ לעישון בשר, אלא גם קובעים רף חדש לייצור השבבים, כדי שיתנו לכם טעם עשן איכותי ועקבי, כדי להכין ארוחות פגז כל פעם.

שבבי עץ לעישון

עשן עשיר ואחיד משיגים על ידי דלק איכותי. 100% עץ מלא איכותי המיוצר בנוסחה הייחודית של טרייגר גריל, שנותנת יחס של 1:5 בעירה לעשן בנויה על חומרים טבעיים בלבד ללא כימיקלים ודבקים.
הבעירה היא נקיה ויעילה המייצרת מ 1% אפר.
השבבים, המיועדים להכנת מזון ומאושרים על ידי ה FDA, מגיעים בטעמים טבעיים וחזקים נותנים עשן עשיר ואחיד על ידי כמות לחות מדויקת.

תהליך ייצור כפיסי עץ למעשנת בשר

  • מתחילים עם נסורת נקיה וירוקה עם ממוצע של 45% לחות.
  • מחממים ומייבשים את הנסורת כדי שתכיל 10% לחות.
  • הנסורת עוברת במטחנה ויוצאת בעובי של 0.6 ס"מ
  • משם היא עוברת לטבעת מסתובבת שיש בה חורים עגולים בקוטר של 0.6 ס"מ. כוח צנטריפוגה דוחס את הנסורת לתוך החורים, שם הם מקבלים את צורתם.
  • השבבים מתקררים בתא אחסון, נארזים ונשלחים לחנויות.

שבבים למעשנת בשר

שבבי העץ של טרייגר גריל מגיעים בשמונה זנים:
מייפל, תפוח ודובדבן מעניקים טעם מעט מתוק לאוכל.
אלמון הוא מעוד עדין, ומתאים לאנשים שלא ממש אוהבים טעם של עשן חזק.
פקאן נותן טעם אגוזי ייחודי.
אלון הוא "באמצע"- לא חזק מידי, אבל נותן טעם שמרגישים.
היקורי הוא הטעם הכי נמכר בארה"ב. הוא נותן טעם יחסית חזק.
מסקיט הוא זן העץ הנותן את הטעם החזק ביותר. יש אנשים שמסקיט עשוי להיות חזק מידי עבורם.

לרכישת שביבי עץ של טרייגר

Traeger Grills מעשנת בשר, טאבון וגריל בשר מציעים מגוון רחב של שבבי עץ למעשנת בשר בטעמים שונים ובניחוחות שונים. צרו עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1800-10-12-84 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.