עץ לעישון בשר

עץ לעישו בשר - Traeger Grillsמעשנת בשר, גריל, מנגל, טאבון, שבבי עץ לעישון וכלים

תודו שרציתם לדעת מה מיוחד כל כך בשבבים שלנו. אז הנה, שבבי עץ לעישון של טרייגר גריל עשויים מ 100% עץ.
חשבתם שזה מובן מאליו? אז חשבתם. הרבה חברות משתמשות בדבק כדי לחבר את הנסורת לצורה של כפיסי עץ. כך שבזמן הבעירה מקבלים לא רק עץ, אלא גם כמה רעלים כבונוס.
יש לא מעט חברות לייצור עץ לעישון בשוק המשתמשות בכל סוג עץ הבא ליד. כמו למשל: תוצרי לוואי של עץ ממפעלי רהיטים, סנדוויץ וכדומה. בשבבים שלהם תמצאו פורמלדהיד וחומרים נוספים והעץ ברמה ירודה.
אמרנו 100% עץ? צריך להזכיר גם את זה: Traeger Grills מעשנת בשר, גריל בשר וטאבון היחידים ששולטים בכל הליך הייצור, מרגע מיקור הגזעים ועד לאריזת השבבים. אחרת, רוב המנסרות והמטחנות מספקות נסורת הכוללת את שורשי העצים, יחד עם אדמה. אדמה לא מוסיפה טעם טוב, וגורמת ליותר לכלוך בתא השריפה.
ישנן חברות לייצור שבבי עץ למעשנת שמייצרות שבבי עץ לעישון מעץ מייפל או עץ אלדר ברמה נמוכה עם תמצית של טעם כדי שלא תשימו לב לטעם של הדבק. או אפילו תמצית שמן של עץ אחר כמו דובדבן, היקורי או מסקיט. שבבי עץ לעישון של טרייגר גריל מקבלים את טעם העץ עצמו, בלי תוספות ותמציתים. אצלנו הטעם בא מהעץ נטו. בלי קומבינות. בלי שטיקים.

שבבי עץ לעישון

טרייגר גריל משתמשים אך ורק בעצים האיכותיים ביותר זאת כדי להבטיח את הטעם המשובח ביותר.
אחוז הלחות בשבבי הטרייגר גריל הוא 5%. יותר מידי לחות לא מאפשרת לחום לעלות. פחות מידי לחות גורמת לעץ לבעור מהר מידי. שמירה על 5 אחוזי לחות בדיוק נותנת את היחס המושלם בין חום לטעם עשן.
הדחיסה של הנסורת נותנת את הצפיפות האופטימלית של השבבים. ביחד עם שמירה על אחוז הלחות המדויק, יש את התנאים הטובים ביותר ליצירת עשן טעים כחול דליל.
השימוש של שביבי עץ לעישון של טרייגר גריל במעשנה מבטיח תוצאות אחידות ועקביות, ויהפוך אתכם למלכי המנגל!
רוצים לקבל הצצה בתהליך ייצור השבבים? צפו בסרט

עץ לעישון בשר - תהליך ייצור

בתהליך הייצור של שבבי העץ של טרייגר מתחילים עם נסורת נקיה וירוקה עם ממוצע של 45% לחות, ומחממים ומייבשים את הנסורת כדי שתכיל 10% לחות. לאחר מכן הנסורת עוברת במטחנה ויוצאת בעובי של 0.6 ס"מ.
משם היא עוברת לטבעת מסתובבת שיש בה חורים עגולים בקוטר של 0.6 ס"מ. כוח צנטריפוגה דוחס את הנסורת לתוך החורים, שם הם מקבלים את צורתם. בסוף התהליך השבבים מתקררים בתא אחסון, נארזים ונשלחים לחנויות.

איפה קונים שבבי עץ לעישון של Traeger Grills? את שבבי העץ של טרייגר גריל ניתן לרכוש באתר שלנו , או באחת מחנויות המשווקים שלנו. אתם גם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני: 1800-10-12-84 או להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.