ארוחה על האש – סדנה

ארוחה על האש, סדנה - Traeger Grillsמעשנת בשר, גריל, מנגל, טאבון, שבבי עץ לעישון וכלים למנגל - Traeger Grillsמעשנת בשר, גריל, מנגל, טאבון, שבבי עץ לעישון וכלים

אנחנו בטרייגר גריל, מעשנת בשר, שבבי עץ לעישון וגריל בשר מאוד נהנים להעביר סדנאות בשר, בעיקר בגלל שבסדנאות אנחנו פוגשים פנים אל פנים את הלקוחות שלנו, שלרוב הם אנשים חמים, אדיבים ופתוחים עם לב גדול. בין אם כבר היה לנו איתם קשר דרך הרשתות החברתיות, ובין אם זאת פגישה ראשונה, תמיד נחמד להכיר ולשוחח. האמת היא שאנחנו גם לומדים מהלקוחות שלנו לא מעט, וזאת גם דרך להכיר תודה להם.

סדנה לעישון בשר

סדנה לשתיים מהסדנאות הראשונות שהעברנו הבאנו לארץ אושיית ברביקיו ברמה עולמית. והיא אישה! דניאל בנט, או בשמה השיווקי, דיווה קיו. הדיווה של הברביקיו!
היא העבירה אצלינו שתי סדנאות בשר בפולג, הכרטיסים לסדנאות נמכרו כל כך מהר, שכבר הצטערנו שלא ביקשנו ממנה מראש להעביר ארבע סדנאות. לצערנו היו לא מעט אנשים שנאלצנו להסביר להם שאין מקום, וזה היה מאוד חבל. דניאל היתה חייבת לחזור לארה"ב בגלל חתונה של הבן שלה ולא יכלה להאריך את השהות.

מעשנת בשר ביתית

דניאל לימדה אותנו איך להכין במעשנת בשר ביתית שקדים, סלומון, עוף, סטייק, בריסקט וקינוח. היא נתנה הסברים לגבי מדריך לעישון בשר, סוגי בשר והתהליכים הכימיכליים שקורים בזמן בישול. אחרי כל הסבר קיבלנו מנות לטעימה. חייבת להגיד- כל דבר שהאישה הזאת נוגעת בו הופך לטעים! היה מאוד מוצלח. השיעורים עצמם הועברו באנגלית, עם הסברים בעברית כשהיה צורך. דניאל היא פצצת אנרגיה מטורפת עם חוש הומור שופע. היא מאוד דומיננטית וכריזמטית. יש לה הרבה מאוד ידע, והיא מעבירה אותו בכיף. לא פלא שהיא כל כך מצליחה בזירה המשוייכת לגברים (בינתיים…).
כשהשיעור נגמר, הבטן היתה מלאה, אבל בלב היה טעם של עוד. אז השתמשנו בחוצפה הישראלית שלנו, וביקשנו עוד.
ביקשנו- קיבלנו! היא הבטיחה לבוא שוב!

סוגי בשר למעשנות

בעצם את כל בשר אפשר להכין על מעשנת הבשר של טרייגר גריל יש סוגים שעדיף להכין על חום גבוה ומהר, כגון סטייק אנטריקוט, נתח קצבים וצלעות טלה. ויש נתחים שיותר מתאימים לבישול בחום נמוך, ארוך ואיטי, כגון בריסקט (חזה בקר), אסאדו, לחי, זנב, לשון ועוד.

ובכל זאת, עם ההעצמה הנשית, אני בכל זאת אישה… ופולנייה…
אז אני חייבת להוסיף טיפ משלי-
כשמתעסקים בטרייגר לפעמים מלכלכים את הבגדים בפיח שחור. כדאי מאוד ללבוש סינר כדי שלא להרוס את הבגדים. אבל אם כבר קרה- שימו על הכתם סבון כלים פיירי. אחרי 10 דקות לשפשף. תנסו, זה עובד. תוכלו גם לרכוש סינרים וכלים למנגל באתר.
את הטיפ הזה קיבלתי דווקא מגבר- בנימין, מהתצוגה שלנו בפולג. אבל הוא קיבל את הטיפ מאמא שלו…

Traeger Grills מעשנת בשר, שבבי עץ לעישון, טאבון וגריל בשר מציעים מגוון רחב של סדנאות של ארוחות על האש. להרשמה לסדנה הקרובה התקשרו
לטלפון מספר: 1800-10-12-84 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.