עוף שטוח מעושן ברוטב ברביקיו

מוזמנים לשתף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email

עוף בגריל – מעשנת בשר ביתית

עוף בגריל במעשנת בשר ביתית - Traeger Grills מעשנת בשר, גריל, מנגל, טאבון, שבבי עץ לעישון וכלים

כמו שכבר בוודאי הבנתם במעשנת בשר של טרייגר גריל אפשר להכין לא רק בשרים אלא גם עוף בגריל בסגנונות שונים ותיבולים המותאמים לטעמכם האישי. תוכלו להיכנס לדף מתכון לפרגיות, עוף והודו וליהנות ממתכונים חינמיים שאנו מעניקים לקהל לקוחותינו באהבה רבה.

מעשנת בשר ביתית

אם החלטתם לרכוש מעשנת בשר, כנראה שאתם חובבי בשר אמתיים, והגעתם למסקנה שהגיע הזמן לעבור לדבר הבא. השאלה כמובן היא איזה מעשנה היא המעשנה הטובה ביותר. והתשובה היא פשוטה – המעשנה של טרייגר גריל! וההסבר הוא מדעי לחלוטין:
כאשר בונים את המעשנה כגליל שעומד יש לזה מספר חסרונות.
• קודם כל חייבים לשים פחמים בתחתית, ואי אפשר להשתמש באש עצים משבבי עץ לעישון, וזה מקשה מאוד להשיג את העשן הכחול הדליל שנותן את הטעם האיכותי ביותר.
• דבר שני, לאוויר חם יש נטיה לעלות, ולכן העשן ה”טרי” נשאב ישר החוצה למעלה דרך הארובה, ומה שעושה סירקולציה בתוך המעשנה עצמה הוא עשן ישן וממוחזר.

לא סתם ג’ו טרייגר הינדס את המעשנה שלו שתופעל על ידי אש עצים, ותראה כמו חבית שוכבת עם מאוורר. כך העשן האיכותי מסוחרר בתוך כל המעשנה, יש אחידות בחום ובעשן והאוכל מקבל את העשן ה”טרי”, והעשן ה”ישן” הוא זה שנשאב החוצה. בדגמים החדשים של טרייגר גריל הארובה בכלל נמצאת בתחתית, מה שגורם לעשן הישן להשאב החוצה במהירות גדולה עוד יותר.

מנגל לגינה

במעשנות בשר רגילות בדרך כלל משתמשים כדי לעשן בחום נמוך בבישול איטי וארוך. אך במעשנות בשר של טרייגר גריל ניתן להשתמש גם כתחליף למנגל. הדגמים הפשוטים מגיעים לחום של 200 מעלות, שזה מספיק כדי להכין את כל האוכל המסורתי של מנגל ישראלי משובח. הדגמים המתקדמים יותר יכולים להגיע עד לטמפרטורה של 260 מעלות.

מעשנת בשר מחיר

קיים מגוון מחירים של מעשנות בשר, השינוי במחירים נקבע בעיקר בגלל גודל המעשנה, יכולות תכנות של המעשנה ופונקציות אפשריות במעשנת הבשר. אצלנו בטרייגר גריל תוכלו להתרשם מהמחירים של מעשנת בשר, כמובן שנציגנו ישמחו לענות על שאלות ולתת הסבר נרחב ומלא אודות המוצרים שלנו. כמו כן תוכלו למצוא את רשימת המשווקים שלנו הפרוסה בכל הארץ ולהגיע לאולם תצוגה במקום הקרוב למקום מגוריכם.

אם גם אתם מעוניינים לרכוש מעשנת בשר של Traeger Grills- מעשנת בשר, גריל בשר, שבבי עץ לעישון וטאבון. אנו מזמינים אתכם להתקשר לטלפון מספר: 1800-10-12-84 או להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.