אירוע טעימות במעשנת בשר וגריל של חברת Traeger – מודיעין 17.7.2020

                                                                                                                   ***********עדכון*************

אירוע הטעימות נדחה עקב משבר הקורונה. הודעה על תאריך חדש תתפרסם ברגע שיתאפשר

                                                                                                                     **********************

 

אולי ראיתם את הפוסטים של חברת Traeger Grills, אולי הזלתם ריר אל מול התמונות המגרות של בשר מעושן על אש עצים אמיתית, אולי אפילו השתתפתם באחד מסדנאות הזום שלנו?
אבל אף אחד מהנ"ל אינו מעביר את הדבר האמיתי דרך המסך! אז מה זה ה"דבר האמיתי"? (אתם שואלים) טעם של בשר מעושן על אש עצים זה לא משהו שאפשר להסביר במילים חייבים להגיע ולטעום! בואו לאחד מסדנאות ואירועי הטעימות שלנו ותיווכחו בעצמיכם!

מעשנות הבשר של טרייגר בטכנולוגיה מתקדמת


Traeger Grills היא החברה הגדולה והמובילה בעולם בייצור גרילים, מעשנות בשר וטאבון. בזכות החדשנות, שילוב של טכנולוגיות מתקדמות, שבבי עץ לעישון איכותיים ומזנים שונים, וחומרי גלם מהשורה הראשונה מתקבל – עישון בשרים ומנגל מעולם אחר – כזה שלא ידעתם על קיומו!
אז תגידו שלום לנפנף, ותפסיקו לעשות בייביסיטר לגחלים. אתם מוזמנים לפתוח בקבוק של בירה, ולשבת בנחת עם החברים. מעשנת הבשר הביתית של טרייגר כבר תעשה את כל העבודה עבורכם. אנחנו בטרייגר מאמינים שצריך לעבוד חכם, לא לעבוד קשה. אז פשוט כוונו לטמפרטורה הרצוייה, ותקבלו את כל העידכונים על מצב הבשר שלכם ישירות לאפליקציה שבפלאפון- כן, אפילו לא צריך לקום מהכורסא.

אירוע טעימות – טרייגר גריל ישראל

אבל הרבה מעבר לקלות התפעול, אין כמו טעם של אש עצים. זה לא במקרה שהגרילים מעשנות בשר של טרייגר מנצחות בכל תחרויות הברביקיו בעולם בכל שנה.
אש עצים הוא טעם עשיר ומיוחד שמשדרג כל מנה. אז בואו להיווכח בעצמיכם – שאין טעם בגריל אחר!
הרשמו עכשיו לקבלת פרטים על האירוע הבא שנקיים במודיעין ביום חמישי ה 17.7.2020

Traeger מומחים בייצור מעשנות בשר, אירוע טעימות