חובב בישול מושבע עם מעשנת בשר של Traeger

אני ירון שניידר מאשדוד, חובב בישול מושבע, אוהב לנסות טרנדים חדשים, אוהב לקרוא מאמרים ומידע על אוכל ולהתנסות בחוויות קולינריות . נחשפתי לטרייגר גריל במהלך ביקור בחנות למוצרי גן, כאשר הגעתי לקנות מנגל גז לשימוש ביתי היות והמנגל הישן שבק חיים… תוך כדי סיבוב בחנות צדה את עיני מעשנת בשר של חברת טרייגר. מיד שאלתי את המוכר מה זה? המוכר נתן הסבר מפורט על המעשנה, וזה פשוט הדליק אותי. יצאתי מהחנות עם מנגל ומעשנה של טרייגר וחריגה מהתקציב…
המעשנה שנרכשה הייתה מעשנת בשר וגריל בשר דגם ARC ברונסון – Traeger ARC Bronson שהייתה בבית מספר ימים וכל הזמן זכרתי את מעשנת בשר דגם טימברליין –1300 שעמדה בחנות לידה עד שהחלטתי לדבר עם המוכר בחנות ולבקש לשדרג . בעל החנות הסכים בשמחה , והחליף לי את המעשנת בשר לטרייגר חדש דגם טימברליין, Traeger Timberline 1300.

כולם יכולים לעשן בשר במעשנת הבשר של טרייגר

לאחר מספר ימים של שוטטות באתרי אינטרנט והצטרפות לקבוצות פייסבוק הנוגעות לעישון בשר חווית עישון בשר בגשם הייתה חוויה קולינרית קסומה. למען האמת, בפעם הראשונה התוצאות היו בינוניות… אבל אני אוהב ללמוד ולהשתפר, ולא התייאשתי.
בפעם השנייה הצטיידתי בנתחים משובחים של אסאדו , בחזה אווז ובעופות …קראתי המלצות רבות, שאלתי שאלות ועוד שאלות נידנדתי על מנת להיות מדויק ולקבל כמה שיותר מידע , ואכן, הפעם השנייה הייתה מוצלחת מאוד דבר שהלהיב אותי לנסות נתחים נוספים ותערובות תיבול חדשות.
לאחר תקופה קצרה, זלגו עייני לכיוון מעשנת בשר דגם טימברליין – Traeger Timberline 1300 לכיוון אך חשבתי מה אני עושה עם הטרייגר "הישן"… צילמתי את החתיך, ופרסמתי למכירה בפייסבוק…לא עברו מספר שעות וכבר נמצא קונה.
שמח וטוב לב חזרתי לחנות ורכשתי את דגם טימברליין עם הפיקוד החדש. ושוב נפתח בפני עולם חדש של טכנולוגיה וטעמים. מאז אני משתמש בו באהבה, מזמין אורחים וחברים ומגלה להם עולמות חדשים של טעמים. החורף האחרון היה קשה וארוך אך ניצלנו במשפחתנו כל הזדמנות של מזג אוויר סביר על מנת לעשן בשר וכמובן שעם הזמן צברתי ניסיון , נכון להיום אנחנו ממשיכים ליהנות מעישון נתחים של אסאדו, בריסקט, חזה אווז, ועופות בבירה (קורונה – כן!!!)
כמו כן אני מכין נקניקים ומעשן אותן וביקון טלה מעושן שזוכה להצלחה גדולה, אני מרבה להשתמש בשבבי עץ לעישון בטעם דובדבן.
השוס הגדול הוא עישון פילה סלמון שלם הזוכה למחמאות ולחיסול מידי בקרב משפחתנו וחברינו.
אהה…ולגבי המנגל שנקנה…הוא נשאר מיותם מיום קנייתו…אולי ביום מן הימים אשתמש בו גם.
תודה לכם על שהבאתם את הטרייגר גריל לישראל וחשפתם אותי לטעמים חדשים ולשיטות הכנה חדשות ומעניינות והכי חשוב טעימות.

מעוניינים גם אתם להתפוצץ מטעמים? השאירו פרטים ונחזור אליכם...