מעשנת בשר ביתית קטנה

מעשנת ביתית קטנה - Traeger Grillsמעשנת בשר, גריל, מנגל, טאבון, שבבי עץ לעישון וכלים

בינתיים המעשנה הקטנה ביותר של טרייגר גריל היא הפרו ברונסון, שזוהי באמת מעשנה קטנה וחמודה שיודעת לעשות את העבודה. היא מאוד פופולרית ברחבי ישראל ובארצות הברית, במיוחד אצל דיירי בניינים שאין להם גינה פרטית, ומעשנים לרוב על המרפסות שלהם.
אך יש לנו חדשות טובות לכל מי שגם בפרו בונסון עדיין גדול עבורם. בחודשים הקרובים תצטרף למשפחת טרייגר מעשנה חדשה בשם ריינג'ר. המעשנה הזו ממש קטנה, אפשר להניח אותה על שולחן. בסיום העישון אפשר גם לקפל אותה כמו מזוודה ולהחזיר למחסן. יש לה יכולות צלייה מרשימות בנוסף לאיכות העישון המעולה שהתרגלנו אליו מטרייגר ארה"ב. אפשר גם לקחת אותה ברכב לטיולים, היא רק צריכה חיבור חשמל ושבבי עץ לעישון כדי לעבוד בכל מקום.

מעשנת בשר ביתית קטנה של טרייגר גריל

אחד הדברים המיוחדים במיוחד ב-Ranger החדש – היא היכולת לעשות סשן עישון ארוך Low and Slow לנתחים רגישים כמו בריסקט חזה בקר. בד"כ מכשירים קטנים מועדים למנעד טמפרטורה גדול – דבר לא נסלח בנתח כמו בריסקט. אז מה שנשאר הוא לכוון, לסגור מכסה ולהמתין עד שיגיע הזמן לעטוף את הבריסקט ולהחזיר לטרייגר.

איך לעטוף בריסקט

כמה מוזר שהדבר החדש שמשגע את חובבי הברביקיו בכל העולם הוא רק נייר? מה מיוחד בנייר הזה?
נייר הברביקיו בצבע הטבעי של אפרסק או ורוד (בשונה מהנייר הלבן המולבן בחומרים כימיים) מיוצר במיוחד לצרכי בישול. חובבי הברביקיו לפעמים בוחרים לעטוף את הבשר לקראת סוף הבישול כדי להגן עליו מייבוש, ולשמור את הלחות בפנים. אפשר גם להשתמש בנייר כדי לקצר את זמן הבישול. אז למה לא לעטוף בנייר כסף? שאלה טובה!
כמובן שאפשר לעטוף גם בנייר כסף. אך יש לזכור שנייר כסף אינו נושם, ואינו מאפשר כניסה ויציאה של אוויר. זאת אומרת שהוא גם לא מאפשר לטעם של העשן להספג. בנוסף, הוא גם מתחמם, ומוליך חום לבשר שבא איתו במגע. אבל החלק הכי מבאס הוא שהאידוי אינו מתאפשר בכלל כשמשתמשים בנייר כסף, מה שהופך את פני השטח של הבשר לרטוב, ומרכך והורס לך את הקליפה. לעומת זאת, שימוש בנייר מאפשר לכניסה ויציאה חלקית של אוויר. הבשר ממשיך לקבל טעם של עשן, והקליפה מקבלת את הקראנץ' הרצוי. ובגלל שהנייר אינו מתחמם, אתה לא צריך להכניס את החימום בחשבון בחישוב זמן הבישול.
רוצים לדעת איך לעטוף בריסקט? הנה סרט של DivaQ שבו היא מדגימה לנו איך היא עוטפת את הבריסקט.

אם גם אתם מחפשים מעשנת בשר ביתית קטנה, אנו ב – traeger grills – מעשנת בשר ביתית, פלטס עץ, גריל פלטס וטאבון נשמח לסייע לכם ולהתאים לכם את המעשנה הייחודית שתתאים לצרכים האישיים שלכם.
לפרטים נוספים או קבלת הדרכה אודות מעשנת בשר ביתית צרו עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1800-10-12-84 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.