מעשנת בשר מיוחדת – Traeger אתכם בכל מקום

"טרייגר שינה את החיים שלי" זה משפט שאנחנו שומעים הרבה מלקוחות שהטרייגר השפיע על כל העולם הקולינרי שלהם. אבל מפה ועד לשים את הטרייגר על האופנוע – זה כבר רמה אחרת של שגעון. האמת… זה דווקא רעיון שמשתלב יפה עם תרבות ברביקיו שנקראת TAILGATING. Tailgate הוא הדלת האחורית של ארגז בטנדר. בארה"ב ובקנדה נהוג לעשות מסיבות טיילגייט בחניונים של אצטדיונים וארנות. אנשים שמגיעים מרחוק כדי לצפות במשחקי ספורט נוהגים מאות, ולפעמים גם אלפי קילומטרים לכבוד האירוע. חלק גדול מהחוויה שלהם הוא לנהוג בטנדר פתוח, להפגש עם חברים בחניון, לפתוח את דלת הארגז, להעמיד עליו מנגל, ולעשות "על האש" עם בירות לפני או אחרי המשחק. המסיבות "חצי ספונטניות" וחצי מתוכננות לחלוטין, בהן מקובל לחלוק אוכל ושתייה עם חברים. זאת גם הזדמנות להכיר אנשים חדשים, אוהבי ספורט, ברביקיו ובירה.

לא יוצא מהבית בלי הטרייגר שלי

כמובן שטרייגר הצטרפו לזירת הברביקיו בחניונים. דגם ישן של טרייגר בשם טיילגייטר מיועד עבור מסיבות כאלה. יש אפשרות לקפל את הרגליים כדי להעמיד אותו על הארגז, ולחבר אותו למצבר של הרכב. גרסה חדשה, ויותר קטנה, פרקטית וניידת היא מעשנת בשר מדגם ריינג'ר. הריינג'ר הוא גריל מעשנה מסוג פלטס הקטן ביותר שקיים כיום בשוק, אך הוא עובד גם כגריל וגם כמעשנה לכל דבר, עם טווח טמפרטורות של 75 מעלות עד 230. כאמור, אפשר לעשן עליו בשר בבישול איטי בחום נמוך, או להשתמש בו כמנגל ולצרוב מהר סטייקים על הפלאנצ'ה שלו (אפילו חביתה!!!). גם את הריינג'ר אפשר לחבר למצבר הרכב ולהפעיל בעזר ממיר. אחד היתרונות שלו הוא שאפשר להניח אותו בכל מקום. לכן אין צורך לנהוג דווקא בטנדר פתוח כדי להשתמש בו. יש לו צורה של מזוודה, והוא נכנס לכל תא מטען. אפשר להביא אותו בתא המטען של רכב רגיל, ולהניח אותו על שולחן מתקפל או אפילו על הרצפה.

ומה הקשר בין מעשנה לאופנוע?

כל רוכב אופנוע מכיר את תחושת הסיפוק שמגיעה עם רכיבה מהנה, במיוחד עם חברים. אבל אחרי נסיעה כזאת תמיד יש מאנצ'יז… חברת טרייגר יצרה פרויקט משותף עם חברת See See Motorcycles כדי ליצור את השילוב הכי מטורף בעולם! אופנוע + טרייגר!!! והתוצאה לפניכם. תשטפו את העיניים עם התמונות. אולי יום אחד יגיע כזה לארץ?

באתר תמצאו גם מידע אודות שבבי עץ לעישון מזני עץ שונים, כלים למנגל, תבלינים לעל האש, אביזרים למנגל ועוד. לפרטים ולמידע התקשרו לטלפון מספר: 1800-10-12-84 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

מעוניינים גם אתם להתפוצץ מטעמים? השאירו פרטים ונחזור אליכם...