מעשנת משולבת גריל

מעשנת משולבת גריל - Traeger Grills

גריל גז הוא רמה מעל מנגל "רגיל" המבוסס על הצתת פחמים. הוא מקנה חימום מהיר של רשתות הצלייה בחימום על ידי גז. הוא קל לשימוש אבל לא מקבלים איתו את הטעם הייחודי שמקבלים עם מעשנת בשר. עישון בשר היא שיטה עתיקה לבישול ושימור בשר. העישון מעניק טעם ייחודי לבשר, אך השיטה העתיקה היא קשה ומסורבלת, ועל כן בעבר נטשו אותה לטובת המנגל ורגיל גז. מזל שכיום כבר לא צריך לוותר על הקלות והידידותיות למשתמש לטובת הטעם, מכיוון שיש לנו גריל אש עצים שהוא גם מעשנה – וזוהי בעצם עוד רמה מעל גריל גז. הדרך האולטימטיבית להשיג בשר איכותי עם ארומה מושלמת באמצעות עישון בשר עם שבבי עץ לעישון.

מעשנת גריל הפועלת על גז

גריל גז ביתי מחליף את העבודה הקשה של מנגל מסורתי. בנוסף ליתרונות שציינו למעלה, הוא לא מוציא עשן כבד. ישנה שליטה מסוימת בטמפרטורות, בניגוד למנגל מסורתי, והוא נותן אלמנט של בטיחות גבוהה. הוא מיועד לצלייה מהירה של בשר, אבל אין לו את היתרונות של מעשנת בשר על שבבי עץ לעישון. למשל-

מעשנת בשר על שבבי עץ לעישון

מעשנות בשר המבוססות על שבבי עץ לעישון הן מאוד קלות לתפעול ותחזוקה. המעשנה של טרייגר עובדת במשך שעות ארוכות מבלי שתצטרכו לדאוג לשמור על הבשר, כיוון שיש לה פיקוד אוטומטי שמוסיף לאש שבבי עץ על פי הטמפרטורה הרצויה. גם כאשר המעשנה צריכה לעבוד על טמפרטורה יחסית נמוכה לזמן ממושך כמו בזמן עישון בשר, היא עושה את העבודה בצורה מדויקת ועיקבית. העשן הדליל העוטף את הבשר נותן לבשר ארומה מיוחדת, ואצלנו בחברת Traeger ישנו מבחר גדול מאוד של מעשנות בשר הפועלות על שבבים למעשנה בטעמים שונים וביניהם שבבי עץ לעישון בטעם ובניחוח תפוח, שבבי עץ לעישון בטעם ובניחוח דובדבן, שבבי עץ לעישון בטעם ובניחוח פקאן, שבבי עץ לעישון מזן עץ מייפל, תערובות שונות שהרכבנו במיוחד בשבילכם לארומה המושלמת ועוד טעמים וניחוחות נוספים. שבבי העץ בטעמים עוטפים את הבשר בארומה מיוחדת ולא משתלטים על טעם הבשר, אלא נותנים ארומה קלילה וטעימה בטעם לבחירתכם.

נהנים משני העולמות – מעשנת משולבת גריל

ישנם אנשים שיהיה להם קשה לבחור בין מעשנת גריל הפועלת על גז ובין מעשנת בשר הפועלת על שבבי עץ לעישון, כיוון שלכל סוג יש את היתרונות שלו. אצלנו בטרייגר, נותנים לכם את שני העולמות במוצר אחד – מעשנת משולבת גריל. במעשנת משולבת גריל אתם מקבלים את כל היתרונות של שני הסוגים, באחד. בהפעלת המעשנת צריך לבחור את הטמפרטורה הרצויה, ללחוץ על כפתור המצית את המעשנת ולהמתין מספר דקות – פשוט וקל. כאשר מכוונים על טמפרטורה גבוהה אתם מקבלים גריל, ואפשר להכין עליו את כל סוגי המאכלים שאותם מכינים על מנגל פחמים או גז. מצד שני, בטמפרטורה נמוכה אפשר לעשן בבישול איטי את כל הנתחים שזקוקים לטמפרטורה נמוכה כדי להגיע לתוצאות טובות. ובנוסף לפשטות ולקלילות של הפעלת הגריל, אתם מקבלים את הארומה משבבי העץ לעישון – תא הבעירה נמצא מתחת לתא הבישול, ביניהם יש שכבות הגנה על מנת שהאוכל שבחרתם לעשן לא יתבשל מהר מדי. עם מעשנת מסוג זה תוכלו ללכת לישון ולהשאיר אותה פועלת מבלי דאגות מיותרות כיוון שיש לכם שליטה מלאה על הטמפרטורה והעישון הוא איטי ולאורך שעות. אם אתם שואלים אותנו? מעשנת משולבת גריל לגמרי שווה את המחיר, כיוון שהיא משלבת את שני העולמות של בישול בשר וכל יתרונות הסוגים השונים במעשנת אחת משולבת.

ההיצע הרחב של Traeger

באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון דגמים של מעשנות בשר וגריל כמו דגם טימברליין 1300, דגם טימברליין דגם 850, דגם איירונווד 885, דגם איירונווד 650, דגם פרו 780, דגם פרו 575, דגם ריינג'ר ועוד. המחירים של הדגמים משתנים לפי איכות הדגם והיתרונות הנלווים שאתם מקבלים עם הדגם כגון מקום רב יותר להנחת הבשר, מקום להניח את כלי הבישול או את השתייה שלכם לזמן ההכנה, תא שבבים גדול יותר או קטן יותר וכד'.


Traeger Grills מזמינים אתכם לקרוא מאמרים כמו מדריך לעישון בשר, מתכונים לסוגי אוכל שונים שאפשר להכין באמצעות המעשנות שלנו, לקרוא על סיפורי לקוחות, המספרים על חווית הטרייגר שלהם ולרשום את המכשיר שרכשתם מאתנו לאחריות בצורה פשוטה, קלה ומהירה באמצעות האתר שלנו.
לכל שאלה, תהייה או בקשה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון מספר 1800-10-12-84, תוכלו גם לכתוב לנו למייל בכתובת: info@traegergrills.co.il או להשאיר פרטים בטבלה מטה ונחזור אליכם בהקדם. לחיי בשר טעים וארומה מושלמת עם Traeger!