אירוע טעימות במעשנת בשר וגריל בשר של חברת Traeger – נס ציונה 28.11.2019

אירוע טעימות במעשנת בשר וגריל בשר של חברת Traeger – נס ציונה 28.11.2019

בואו לטעום את ההבדל, אנחנו בטרייגר גריל ישראל מזמינים אתכם לאירוע טעימות במעשנת בשר וגריל בשר של חברת Traeger, בלי התחייבות ובלי עלות. פשוט בואו ותגלו בעצמכם את הטעם של אש עצים. איפה? בנס ציונה. מתי? ב-28.11.2019. הירשמו לקבלת פרטים!

אז למה לבחור במעשנת הבשר של טרייגר?

• בגלל הטעם – זאת עובדה, עישון ובישול באש עצים זה פשוט טעים יותר. הטעם של המעשנה של טרייגר הוא יחיד במינו.
• בגלל הרב גוניות – במעשנה של Traeger Grills אפשר להכין הכל עישון, בישול, גריל, אפייה, ברביקיו, צלייה- בין אם מכינים את האוכל מהר ובטמפרטורה גבוהה, ולבין לאט בטמפרטורה נמוכה!
• בגלל הקלות – אין צורך לעמוד ולנפנף, אין צורך לעשות בייביסיטר לטמפרטורה. קלות התפעול והבקרה האוטומטית מאפשרים לך להתמקד במה שחשוב באמת- האוכל, המשפחה והחברים.
• בגלל העקביות – מכשיר אמין שאפשר לסמוך עליו, שנותן טמפרטורה עקבית, ייתן גם תוצאות עקביות. טרייגר עושה את כל העבודה בשבילך, ודואג שהטמפרטורה לא תשתנה. האוכל יצא טעים בצורה עקבית בכל פעם.
• קהילה – אוכל הוא חלק גדול מהתרבויות השונות בכל העולם. אוכל טוב מקרב אנשים. על ידי הכנת אוכל טעים שאוהבים, ואכילת ארוחות משותפות עם חברים, משפחה ואפילו עם זרים, נהנים מההזדמנות לקשר עם אנשים. אנחנו בטרייגר לא רק מכינים אוכל, אלא פתחנו קהילה משלנו. קהילה של אנשים שאוהבים לשתף, לתת טיפים ולעזור אחד לשני. הקהילה שלנו נמצאת בפייסבוק, אבל אנחנו גם אוהבים להיפגש פנים אל פנים בסדנאות ואירועי טעימות. נשמח לפגוש גם אתכם באירוע הטעימות הבא שלנו.

טרייגר גריל מזמינים אתכם לאירוע טעימות במעשנת בשר וגריל בשר, בלי התחייבות ובלי עלות. אז בואו לטעום את ההבדל ותגלו בעצמכם את הטעם המעושן של אש עצים. באתר Traeger Grills תוכלו לקיים רכישה אונליין של מעשנות בשר בגדלים ובעיצובים שונים, שבבי עץ לעישון, כלים למנגל, תבלינים לעל האש ואביזרים למנגל. היכנסו!