אירוע טעימות של עישון בשר מבית Traeger – באר שבע 17.9.2020

אירוע טעימות של עישון בשר מבית Traeger - באר שבע 17.9.2020

טרייגר הוא לא רק מעשנה, הוא גם גריל – אפשר לאפות, לבשל, לצלות והכל יוצא הרבה יותר טעים במעשנת בשר של טרייגר, ומי שטועם תמיד חוזר לעוד…
Traeger Grills הוא לא רק מעשנת בשר – הוא גם מכשיר שקל לתפעל, והופך את כל חווית הכנת האוכל לקלה ופשוטה, ואפילו מהנה.
טרייגר הוא לא רק מעשנה – חובבי בשר יסכימו שאין כמו הטעם הייחודי של בשר מעושן על אש עצים אמיתיים. העסיסיות והטעם העשיר של הצלייה, האפייה והבישול האיטי במעשנה הלוהטת אחרי שעות ארוכות עושות את העבודה.
טרייגר הוא לא רק מעשנה – זאת קהילה – משפחה של אנשים שאוהבים להכין אוכל מצוין! אוכל הוא דבר שמוריד מכשולים, ומקרב אנשים. אוכל זה אהבה – אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק פעיל הקהילה שלנו – להרשמה לחצו כאן
אבל יותר מהכל- טרייגר, בגלל הטעם!

עישון בשר על שבבי עץ לעישון - אירוע טעימות בבאר שבע

זה קל לדבר על מה שטרייגר עושה לאוכל, אבל אין כמו לטעום את הבשר עצמו כדי להבין. לכן ביום שישי ה-11 בספטמבר כולכם מוזמנים למושב חצב כדי לטעום את ההבדל. אנו שמחים ומתרגשים להזמין אותכם לאירוע טעימות של בשרים מעושנים בבאר שבע, אז תפנו לכם בוקר של כיף ובואו לבקר!
אירוע הטעימות הוא חינם וללא התחייבות, אך כדי להכין מספיק אוכל לכולם חשוב לנו לקבל הערכה של מספר האנשים שמתכוונים להגיע לאירוע הטעימות. לכן יש להירשם כדי לקבל פרטים נוספים במייל.
בואו בהמוניכם, אפשר בכיף להביא גם חברים ומשפחה לאירוע, רק עשו טובה, תודיעו לנו מראש כמה מגיעים ע”י מייל חוזר או בהרשמה נפרדת.

עישון בשר במעשנה של Traeger Grills

חברת Traeger מייצרת גרילים, מעשנות וטאבון הפועלים על אש עצים, הן המתקדמות ביותר בעולם, נוחות וקלות לשימוש, והכי חשוב הן נותנות טעם של אש עצים בזכות שבבי העץ לעישון. זהו טעם מיוחד שאין שני לו, ומי שטועם מתמכר מיד. בואו וגלו בעצמיכם – כי חייבים לטעום את ההבדל!
הירשמו לקבלת פרטים לגבי מיקום ושעה מדויקים.
נתראה באירוע טעימות הבשרים שלנו!
צוות טרייגר ישראל

אירוע טעימות של עישון בשר מבית