אירוע טעימות במעשנת בשר של חברת Traeger – אזור אשדוד 11.9.2020

אירוע טעימות במעשנת בשר של חברת Traeger - אשדוד 11.9.2020

יש הרבה סיבות מדוע לבחור דווקא בטרייגר, ואפשר לדבר על ההבדלים השונים בין סוגי המעשנות והגרילים במשך שעות. אבל הרבה מעבר לקלות התפעול של הגריל, והמגוון הרחב של המאכלים שאפשר להכין איתו, אין כמו טעם של אש עצים. זה לא במקרה שהגרילים מעשנות בשר של Traeger Grills מנצחות בכל תחרויות הברביקיו בעולם בכל שנה.
אש עצים הוא טעם עשיר ומיוחד שמשדרג כל מנה. אז בואו להיווכח בעצמיכם – שאין טעם בגריל אחר!

מעשנות בשר של Traeger Grills בגלל החדשנות והקידמה


Traeger Grills היא החברה הגדולה והמובילה בעולם בייצור גרילים, מעשנות בשר וטאבון. בזכות החדשנות, שילוב של טכנולוגיות מתקדמות, שבבי עץ לעישון איכותיים ומזנים שונים, וחומרי גלם מהשורה הראשונה מתקבל – עישון בשרים ומנגל מעולם אחר – כזה שלא ידעתם על קיומו!
עידן הנפנף עבר. כבר לא צריך לעשות בייביסיטר לגחלים תגידו יפה שלום ל low teck, וקבלו את העתיד בזרועות פתוחות. אתם מוזמנים לפתוח בקבוק של בירה, ולשבת בנחת עם החברים. מעשנת הבשר הביתית של טרייגר כבר תעשה את כל העבודה עבורכם. אנחנו בטרייגר מאמינים שצריך לעבוד חכם, לא לעבוד קשה. אז פשוט כוונו לטמפרטורה הרצויה, ותקבלו את כל העדכונים על מצב הבשר שלכם ישירות לאפליקציה שבפלאפון- כן, אפילו לא צריך לקום מהכורסא.

עישון בשר על כפיסי עץ

יש מצב שנתקלתם במנות מגרות של טרייגר, סיפורים ששמעתם מחברים על טעמים עשירים ואולי אפילו ראיתם בעיניים שלכם מה טרייגר יכול לעשות…
אבל אף אחד מהנ”ל אינו מעביר את הדבר האמיתי דרך המסך! אז מה זה ה”דבר האמיתי”? (אתם שואלים) טעם של בשר מעושן על אש עצים זה לא משהו שאפשר להסביר במילים חייבים להגיע ולטעום! בואו לאחד מסדנאות ואירועי הטעימות שלנו ותיווכחו בעצמיכם!

הרשמו עכשיו לקבלת פרטים על האירוע הבא שנקיים באיזור אשדוד ביום שישי ה 11.9.2020

tasting-event-ashdod