אירוע טעימות במעשנת בשר וגריל בשר של חברת Traeger, מושב חצב 20.9.2019

  • 20/09/19
  • בשעות הבוקר
  • מושב חצב
  • 0 ₪

אירוע טעימות במעשנת בשר וגריל בשר של חברת Traeger - מושב חצב 20.9.2019

חובבי בשר יסכימו שאין כמו הטעם הייחודי של בשר מעושן על אש עצים אמיתיים. העסיסיות והטעם העשיר של הצלייה, האפייה והבישול האיטי במעשנה הלוהטת אחרי שעות ארוכות עושות את העבודה. טרייגר הוא לא רק מעשנה, הוא גם גריל – אפשר לאפות, לבשל, לצלות והכל יוצא הרבה יותר טעים במעשנת בשר של טרייגר, ומי שטועם תמיד חוזר לעוד…
חברת Traeger מייצרת גרילים, מעשנות וטאבון הפועלים על אש עצים, הן המתקדמות ביותר בעולם, נוחות וקלות לשימוש, והכי חשוב הן נותנות טעם של אש עצים. זהו טעם מיוחד שאין שני לו, ומי שטועם מתמכר מיד.

אירוע טעימות במושב חצב

זה קל לדבר על מה שטרייגר עושה לאוכל, אבל אין כמו לטעום את הבשר עצמו כדי להבין. לכן ביום שישי ה-20 בספטמבר כולכם מוזמנים למושב חצב כדי לטעום את ההבדל. אנו שמחים ומתרגשים להזמין אותכם לאירוע טעימות של בשרים מעושנים במושב חצב הנמצא 20 דקות נסיעה מאשדוד, אז תפנו לכם בוקר של כיף ובואו לבקר!
אירוע הטעימות הוא חינם וללא התחייבות, אך כדי להכין מספיק אוכל לכולם חשוב לנו לקבל הערכה של מספר האנשים שמתכוונים להגיע לאירוע הטעימות. לכן יש להירשם כדי לקבל פרטים נוספים במייל.
בואו בהמוניכם, אפשר בכיף להביא גם חברים ומשפחה לאירוע, רק עשו טובה, תודיעו לנו מראש כמה מגיעים ע”י מייל חוזר או בהרשמה נפרדת.
בואו וגלו בעצמיכם – כי חייבים לטעום את ההבדל!!!
הירשמו לקבלת פרטים לגבי מיקום ושעה מדויקים.
נתראה באירוע טעימות הבשרים שלנו!
ברוך וצוות טרייגר ישראל

אירוע טעימות במושב חצב של טרייגר גירילים ומעשנות, מעשנות הבשרים הטובות בעולם