אירוע טעימות במעשנת בשר וגריל בשר של חברת Traeger – מודיעין

  • 17/09/19
  • בשעות הבוקר
  • מודיעין
  • 0 ₪

אירוע טעימות במעשנת בשר וגריל בשר של חברת Traeger - מודיעין

מדינת ישראל מקיימת יום בחירות בפעם השנייה השנה ובטרייגר גריל תמיד מסתכלים על חצי הכוס המלאה. זוהי הזדמנות מצוינת לעשות משהו שונה ומהנה, ולהגיע לאירוע טעימות של טרייגר!

אירוע טעימות של חברת Traeger ביום שלישי ה- 17 בספטמבר במודיעין

בין אם אתם כבר ותיקים בעולם הגריל ועישון בשרים, ובין אם אתם לא יודעים כלל במה מדובר, שווה להגיע למודיעין כדי לראות במו עיניכם על מה המהומה וכמובן לטעום בשר איכותי, תוספות לעל האש וקינוחים על האש במעשנה.
הטעם של טרייגר גריל הוא מיוחד במינו, מכיוון שמדובר בעשן איכותי של אש עצים אמיתיים (לא פחמים או גריל גז), בזכות הגרילים והמעשנות האיכותיות של טרייגל גריל עם מערכת פיקוד ובקרה ובאלגוריתמים המתקדמים ביותר בעולם. חברת Traeger גריל היא המובילה בעולם בתחום מעשנות הבשר, ומייצרת את הגרילים הנוחים והקלים ביותר לשימוש. על הגרילים של טרייגר אפשר לעשות הכל: לעשן, לאפות, לבשל, לצלות, למנגל ומה לא… אז בואו לטעום, אנחנו מבטיחים שיהיה כיף וטעים!

אירועי הטעימות הם חינם וללא התחייבות, אך כדי להכין מספיק אוכל לכולם חשוב לנו לקבל הערכה של מספר האנשים שמתכוונים להגיע לאירוע הטעימות. לכן יש להירשם כדי לקבל פרטים נוספים במייל.

בואו בהמוניכם, אפשר בכיף להביא גם חברים ומשפחה לאירוע, רק עשו טובה, תודיעו לנו מראש כמה מגיעים ע”י מייל חוזר או בהרשמה נפרדת.
הירשמו לקבלת פרטים לגבי מיקום ושעה מדויקים.
נתראה באירוע טעימות הבשרים שלנו!
ברוך וצוות טרייגר ישראל

אירוע הדרגמה וטעימות ביום הבחירות של טרייגר גרילים ומעשנות