מעשנת בשר של Traeger Grills – אין מה להתלבט!

לפני כמה שנים פנה אלי ברוך ברנר, היבואן הבלעדי של Traeger Grills בישראל ואמר לי שהוא החליט לייבא מעשנות בשר, אבל לא סתם מעשנות בשר… אלא את ההההמעשנות בשר הטובות ביותר בעולם כולו – מעשנות בשר של חברת Traeger Grills!
ברוך ישב וסיפר לי על היתרונות שיש למעשנות של טרייגר גריל ביחס למעשנות בשר אחרות, הסביר ופרט בפני את תורת עישון הבשר ואת החשיבות לדיוק בטמפרטורה נכונה, הוא פירט על היכולות הדיגיטאליות של המכשירי הטרייגר ועל היכולות הטכנולוגיות החדשניות. מכל הסיבות שפירט לי, החלטתי לרכוש מעשת בשר ביתית של חברת טרייגר.

מעשנת בשר של Traeger Grills – המעשנה הטובה ביותר בעולם

למעשה אני אדם שבדרך כלל עושה הרבה מחקר שוק לפני שאני רוכש כמעט כל דבר אבל ….קניית הטרייגר הייתה הקנייה הכי מהירה שעשיתי אי פעם בחיים שלי, עכשיו אסביר לכם גם למה? כי אם יש אדם שעושה מחקר יסודי ואיכותי הרבה יותר טוב ממני, זהו… האחד והיחיד ברוך ברנר. שזכה עם השנים לכינוי "הגורו" שלי, ולכן כשהוא אמר לי שזהו המוצר הטוב ביותר ולא אמצא שום גריל גז, או מעשנה טובה יותר בעולם כולו, בנתי שאין ברירה, ורכשתי מעשנה של טרייגר גריל במיידי! זהו…. קניתי וזה, זה שינה את חיי (לטובה)… מקצה לקצה. למעשה, זה שינה חיים של הרבה מאוד אנשים, כי לא יכולתי שלא להמליץ לכוווולם לרכוש .
הטרייגר הראשון שקניתי היה מדגם PRO 32 שהיה דגם מעולה, עישנתי בו כמויות גדולות של בשר ואירחתי בזכותו כמויות גדולות של אנשים שתמיד השתוקקו לעוד.
בשלב מסוים עברתי למעשנת בשר מדגם טימברליין, והבנתי שמה שהבנתי עד אז פשוט לא היה מספיק. נחשפתי לעולם מטורף שבו אני שולט על הבשרים מרחוק דרך האפליקציה, מתכנן שלבים בהכנה ולא צריך להיות בבית לשמור על הבשרים בכדי להוציא תוצאה מדהימה ולהכין למשפחה וחברים ארוחה מהסרטים.

המלצות וטיפים לעישון בשר, מאחד שיודע

הבשרים האהובים עליי לעשן הם: אסאד, בריסקט ,צוואר בקר, מכסה הצלע , צלעות , שורט ריבס, עופות , דנבר , פיקינייה , חזה אווז , אנטריקוט , סינטה, פילה , צאק , כף, לחי, דגים וכמובן גם ירקות ששמים מתחת לנתח ואז השומן נוטף על הירקות, איך אני יכול לתאר לכם את הטעם ואת ניחוח? גן עדן!
טיפ לאלופים:
• אפשר למרוח חרדל על הנתח (נתח לבישול ארוך) ואז לשים עליו תבלינים: מלח , פלפל , פפריקה (בעיקר בשביל הצבעים לפי דעתי) ועוד, לפי טעמכם האישי.
• אני מאוד ממליץ על התבלינים של טרייגר הם מיוחדים ועושים את העבודה.
• אני ממליץ לעטוף את הבשר בנייר העטיפה של טרייגר (חובה… )וכו וכו'.
• חרדל מאוד מחמיא לבשר ועוזר לרכך אותו, מעבר לזה הוא מדביק את התבלינים שלא יפלו מהנתח.
• יש קבוצת וואצאפ מאוד פעילה ובה חברים הרבה מאוד אנשים עם עניין אחד משותף והוא עישון בשר שם תמיד תוכלו לקבל המלצות, מצעות ומתכונים מיוחדים ומעניינים.
• באתר של טרייגר יש מגוון רחב של מתכונים לעישון בשר שמתעדכנים מידי חודש ותמיד אפשר למצוא שם מתכון מעניין באפס זמן הכנה.
• ודבר אחרון, לא משנה מה תכניסו למעשנה תמיד, תמיד, תמיד זה יוצא פשוט טעים, הבשרים תמיד יוצאים רכים ועסיסיים עם טעם מעושן נדיר.
• צללתי לעולם הקולינריה והתחלתי ללמוד, להתעמק ולהתעניין, ובעיקר לשגע את הגורו… עד שהבנתי… קבלו טיפ חשוב מאוד! – אין דרך אחת או נתח אחד שיצא טוב בעשנת אלא עולם מלא של – לחמים, לזניות ,פוקצות, מרגריטות , קינוחים וממש כל מה שעולה בדמיון .
אני רוצה להודות לחברי היקר ברוך ברנר – "גורו" שהכנסת אותי לטירוף הזה. כי באמת אין טעם בגריל אחר
and we need to kick gas in the ass
ושאני מעשן ליד הילדים (בשר)
ועכשיו לסיפור :
היה היה לפני כמה שנים טובות טרייגריסט ידוע בשם דוב אנגל שהוא הראשון שרכש טרייגר בישראל (יש על זה ויכוח אבל זה הסיפור שלי ) כל פעם אחרי שהוציא את הנתח שעישן לא נותר לו אלא לסגור את הטרייגר ————————————— בצורה כזאת. (בדיחה פנימית).
והוא ממש אהב לעשן ולאכול בשר מעושן לשארית חייו.

.And he lived happily ever after
סוף סיפור .
כתב: דוב אנגל

מעוניינים גם אתם להתפוצץ מטעמים? השאירו פרטים ונחזור אליכם...